Otvori navigaciju
Korpa 0

C2G 2m USA 10Gb SC/SC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable fiber optic cable

Prix Welkit 28,80 BAM Prix conseillé 41,20 BAM
DostupnostDostupno
SKU
21661

DOSTAVA BRZOM POŠTOM

Na dnu stranice pronađite iznos rate na 12 mjeseci.

Opis
C2G 2m USA 10Gb SC/SC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable, 2 m, SC, SC, Plavo
C2G 2m USA 10Gb SC/SC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable. Duljina kabela: 2 m, Priključak 1: SC, Priključak 2: SC, Boja kabela: Plavo
Ostale značajke
Težina (imperijalni) 0.1
Značajke
Duljina kabela 2 m
Priključak 1 SC
Priključak 2 SC
Boja kabela Plavo

Napišite vlastitu recenziju
Recenzirate:C2G 2m USA 10Gb SC/SC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable fiber optic cable
Vaša ocjena

Više informacija

Kupovina na rate 33KM ili 1.36KM mjesečno na 24 rate
Color N/A
Proizvođač TRUST
Naziv Trust QUASAR HEADSET