Otvori navigaciju
Korpa 0

C2G 2m USA 10Gb LC/LC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable 2m LC LC optički kabel

Prix Welkit 75,10 BAM Prix conseillé 84,70 BAM
DostupnostDostupno
Samo je 3 ostao
SKU
21601

DOSTAVA BRZOM POŠTOM

Na dnu stranice pronađite iznos rate na 12 mjeseci.

Opis
C2G 2m USA 10Gb LC/LC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable, 2 m, LC, LC
C2G 2m USA 10Gb LC/LC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable. Duljina kabela: 2 m. Priključak 1: LC, Priključak 2: LC
Težina i dimenzije
Duljina kabela 2 m
Značajke
Priključak 1 LC
Priključak 2 LC
Spol Muški/Muški

Napišite vlastitu recenziju
Recenzirate:C2G 2m USA 10Gb LC/LC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable 2m LC LC optički kabel
Vaša ocjena

Više informacija

Kupovina na rate 85KM ili 3.56KM mjesečno na 24 rate
Color N/A
Proizvođač TRUST
Meta title Trust GXT 313 GAMING HEADSET