Otvori navigaciju
Korpa 0

C2G 2m USA 10Gb LC/LC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable fiber optic cable

Prix Welkit 75,10 BAM Prix conseillé 84,70 BAM
DostupnostDostupno
Požurite još samo 1 kom na lageru
SKU
21601

DOSTAVA BRZOM POŠTOM

Na dnu stranice pronađite iznos rate na 12 mjeseci.

Opis
C2G 2m USA 10Gb LC/LC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable, 2 m, LC, LC
C2G 2m USA 10Gb LC/LC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable. Duljina kabela: 2 m, Priključak 1: LC, Priključak 2: LC
Značajke
Duljina kabela 2 m
Priključak 1 LC
Priključak 2 LC
Spol Muški/Muški

Napišite vlastitu recenziju
Recenzirate:C2G 2m USA 10Gb LC/LC Duplex 50/125 Multimode Fiber Patch Cable fiber optic cable
Vaša ocjena

Više informacija

Kupovina na rate 85KM ili 3.56KM mjesečno na 24 rate
Color N/A
Proizvođač TRUST
Naziv Trust GXT 313 GAMING HEADSET