| Sistem | 2.0 |
|---|---|
| Vrsta priključka | 3,5 mm + USB |
| Boja | crna |
| Ukupna izlazna snaga | 4w |
| Priključci | 3,5 mm + USB |
| Težina | 200g |
| Dodatne informacije | Baterija: trajanje 10h, punjenje 2h |
| Garancija (mj) | 24 |
| Sistem | 2.0 |
|---|---|
| Vrsta priključka | 3,5 mm + USB |
| Boja | crna |
| Ukupna izlazna snaga | 4w |
| Priključci | 3,5 mm + USB |
| Težina | 200g |
| Dodatne informacije | Baterija: trajanje 10h, punjenje 2h |
| Garancija (mj) | 24 |
Select at least 2 products
to compare