| Sistem | 2.1 |
|---|---|
| Vrsta priključka | BT |
| Boja | Crna |
| Ukupna izlazna snaga | 6W |
| Frekvencijski raspon | 20-18000Hz |
| Priključci | BT i Wireless |
| Težina | 303g |
| Dodatne informacije | BT domet 10m |
| Garancija (mj) | 12 |
| Sistem | 2.1 |
|---|---|
| Vrsta priključka | BT |
| Boja | Crna |
| Ukupna izlazna snaga | 6W |
| Frekvencijski raspon | 20-18000Hz |
| Priključci | BT i Wireless |
| Težina | 303g |
| Dodatne informacije | BT domet 10m |
| Garancija (mj) | 12 |
Select at least 2 products
to compare