| Sistem | 2.1 |
|---|---|
| Vrsta priključka | 3,5 mm |
| Gaming | Ne |
| Boja | Crna |
| Vrsta kućišta | Drvena |
| Ukupna izlazna snaga | 15w niskotonac i 8w |
| Frekvencijski raspon | Niskotonac 40Hz-160Hz |
| Priključci | napojni kabl i 3,5mm priključak |
| Garancija (mj) | 12 |
Zvučnici Genius SW-2.1 350
119,00 KM
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
…
Dostupno još : 7
S : 0
7 na zalihi
Compare


