XFX Video Card Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6650 XT Core Gaming Graphics Card with 8GB GDDR6, AMD RDNA 2
XFX Video Card Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6650 XT Core Gaming Graphics Card with 8GB GDDR6, AMD RDNA 2
559,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
PCI Express 4.0 x8, AMD Radeon RX 6650 XT, 2055 MHz, 2635 MHz, 1
Nema na zalihi
Compare| Sučelje | PCI Express 4.0 x8 |
|---|---|
| Model | AMD Radeon RX 6650 XT |
| GPU radni takt | 2055 MHz |
| GPU boost radni takt | 2635 MHz |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 2048 |
| Compute jedinice | 32 |
| 2D/3D značajke | AMD FreeSync <br/>AMD Radeon Image Sharpening <br/>AMD Radeon VR Ready Premium <br/>AMD FidelityFX <br/>Video Streaming up to 8K <br/>AMD Radeon Anti-Lag <br/>RDNA 2 Architecture <br/>AMD Radeon Super Resolution |
| API podrška | DirectX 12.0 <br/>Vulkan 1.0 |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| VRAM kapacitet | 8 GB |
| VRAM propusnost | 17.5 Gbps |
| Širina sabirnice | 128 Bit |
| HDMI | 1 |
| HDMI vrsta | HDMI (Type A) |
| DisplayPort | 3 |
| Min. RAM | 8 GB |
| Priključak napajanja | 8 pin |
| Preporučena snaga napajanja | 500 W |
| Vrsta hlađenja | VGA hladnjak (2 Slot) |
| Širina slotova | 2 slot |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Dubina (mm) | 241 mm |
| Visina (mm) | 41 mm |
| Širina (mm) | 131 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 10 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 840191500350 |




