XFX Swift AMD Radeon RX 9070 OC White Triple Fan Gaming Edition with 16GB GDDR6 HDMI 3xDP, AMD RDNA 4
XFX Swift AMD Radeon RX 9070 OC White Triple Fan Gaming Edition with 16GB GDDR6 HDMI 3xDP, AMD RDNA 4
1.559,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
PCI Express 5.0, AMD Radeon RX 9070, Navi 48 XL, 1440 MHz, 2700 MHz
Nema na zalihi
Compare| Sučelje | PCI Express 5.0 |
|---|---|
| Model | AMD Radeon RX 9070 |
| GPU jezgra | Navi 48 XL |
| GPU radni takt | 1440 MHz |
| GPU boost radni takt | 2700 MHz |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 3584 |
| Compute jedinice | 56 |
| Texture Mapping jedinice | 244 |
| ROP jedinice | 128 |
| Ray-Tracing jedinice | 56 |
| Max. monitora | 4 |
| 2D/3D značajke | AMD Radeon Chill <br/>AMD FreeSync <br/>AMD Radeon Enhanced Sync <br/>AMD Radeon Image Sharpening <br/>AMD Radeon Boost <br/>AMD FidelityFX <br/>AMD Radeon Anti-Lag <br/>AMD Smart Access Memory <br/>AMD Software: Adrenalin Edition <br/>AMD Noise Suppression <br/>AMD Privacy View <br/>AMD Link <br/>AMD Infinity Cache <br/>AMD Radiance Display Engine <br/>AMD FidelityFX Super Resolution <br/>AMD Smart Access Video <br/>AMD RDNA 4 Architecture |
| API podrška | DirectX 12.0 <br/>OpenGL 4.6 |
| Brzina popunjavanja (tekstura) | 564.5 GTX |
| Brzina popunjavanja (piksela) | 322.6 GTX |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| VRAM kapacitet | 16 GB |
| VRAM propusnost | 20 Gbps |
| Širina sabirnice | 256 Bit |
| Propusnost memorije | 640 Gbps |
| HDMI | 1 |
| HDMI vrsta | HDMI (Type A) |
| DisplayPort | 3 |
| Priključak napajanja | 3 x 8 pin |
| Preporučena snaga napajanja | 800 W |
| Vrsta hlađenja | VGA hladnjak |
| Širina slotova | 3.5 slot |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Dubina (mm) | 325 mm |
| Visina (mm) | 65 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 325 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.0083 kg |
| Neto težina (kg) | 2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 460 mm |
| Širina kutije (mm) | 395 mm |
| Visina kutije (mm) | 475 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 15.3 kg |
| Količina u kutiji | 6 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 840191502392 |
