XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC White 8GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC White 8GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP
829,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
PCI Express 5.0, AMD Radeon RX 9060 XT, Navi 44, 1900 MHz, 3320 MHz
Nema na zalihi
Compare| Sučelje | PCI Express 5.0 |
|---|---|
| Model | AMD Radeon RX 9060 XT |
| GPU jezgra | Navi 44 |
| GPU radni takt | 1900 MHz |
| GPU boost radni takt | 3320 MHz |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 2048 |
| Compute jedinice | 32 |
| Texture Mapping jedinice | 128 |
| ROP jedinice | 64 |
| Ray-Tracing jedinice | 32 |
| Max. monitora | 3 |
| Max. rezolucija | 7680×4320 |
| 2D/3D značajke | AMD FreeSync <br/>AMD FidelityFX <br/>AMD Radeon Anti-Lag <br/>AMD Software: Adrenalin Edition <br/>AMD Noise Suppression <br/>AMD Infinity Cache <br/>AMD Radiance Display Engine <br/>AMD FidelityFX Super Resolution <br/>AMD RDNA 4 Architecture <br/>AMD Fluid Motion Frames 2 |
| API podrška | OpenGL 4.6 <br/>DirectX 12 Ultimate |
| Brzina popunjavanja (tekstura) | 400.6 GTX |
| Brzina popunjavanja (piksela) | 200.3 GTX |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| VRAM kapacitet | 8 GB |
| VRAM propusnost | 20 Gbps |
| Širina sabirnice | 128 Bit |
| Propusnost memorije | 340 Gbps |
| HDMI | 1 |
| HDMI vrsta | HDMI (Type A) |
| DisplayPort | 2 |
| Priključak napajanja | 8 pin |
| Preporučena snaga napajanja | 450 W |
| Vrsta hlađenja | VGA hladnjak (2 Slot) |
| Širina slotova | 2 slot |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Dubina (mm) | 270 mm |
| Visina (mm) | 120 mm |
| Širina (mm) | 198 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 630 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.4 kg |
| Neto težina (kg) | 0.6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.83 kg |
| Težina kartona | 0.4 kg |
| Težina plastike | 0.2 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 840191503207 |




