XFX Mercury AMD Radeon RX 9070XT 16GB GDDR6 256-bit HDMI 3x DP
XFX Mercury AMD Radeon RX 9070XT 16GB GDDR6 256-bit HDMI 3x DP
1.699,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
PCI Express 5.0, Full-Size, AMD Radeon RX 9070XT, Navi 48 XL, 2400 MHz
Nema na zalihi
Compare| Sučelje | PCI Express 5.0 |
|---|---|
| Format | Full-Size |
| Model | AMD Radeon RX 9070XT |
| GPU jezgra | Navi 48 XL |
| GPU radni takt | 2400 MHz |
| GPU boost radni takt | 2970 MHz |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 4096 |
| Compute jedinice | 64 |
| Texture Mapping jedinice | 256 |
| ROP jedinice | 128 |
| Ray-Tracing jedinice | 64 |
| 2D/3D značajke | AMD FreeSync <br/>AMD Radeon Boost <br/>AMD FidelityFX <br/>AMD Radeon Anti-Lag <br/>AMD Radeon Super Resolution <br/>AMD Noise Suppression <br/>AMD Privacy View <br/>AMD Infinity Cache <br/>AMD Radiance Display Engine <br/>AMD FidelityFX Super Resolution <br/>AMD RDNA 4 Architecture |
| API podrška | DirectX 12.0 <br/>OpenGL 4.6 |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| VRAM kapacitet | 16 GB |
| VRAM propusnost | 20 Gbps |
| Širina sabirnice | 256 Bit |
| Propusnost memorije | 640 Gbps |
| HDMI | 1 |
| HDMI vrsta | HDMI (Type A) |
| DisplayPort | 3 |
| Priključak napajanja | 2 x 8 pin |
| Preporučena snaga napajanja | 800 W |
| Vrsta hlađenja | VGA hladnjak |
| Širina slotova | 3.5 slot |
| Dodaci | Brzi priručnik <br/>Graphics Card Holder |
| Dubina (mm) | 360 mm |
| Visina (mm) | 125 mm |
| Širina (mm) | 235 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 460 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.35 kg |
| Neto težina (kg) | 0.8 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 15.3 kg |
| Količina u kutiji | 6 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 840191502613 |




