UBIQUITI UniFi Layer 2 switch Standard 48,
USW-48-EU; 104 Gbps; (48) 1 GbE RJ45, (4) 1G SFP; 77 Mpps; MAC 16000; 1U.
1.009,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
48 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)4 x (1 Gbps), Layer 2, Link
Speed, Plug-in modul, 1U
3 na zalihi
Compare
UBIQUITI UniFi Layer 2 switch Standard 48,
USW-48-EU; 104 Gbps; (48) 1 GbE RJ45, (4) 1G SFP; 77 Mpps; MAC 16000; 1U.
| Number of Ports | 48 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)</br>4 x (1 Gbps) |
|---|---|
| Switching Layers | Layer 2 |
| Status Indicator | Link<br/>Speed |
| Vrsta | Plug-in modul |
| Standard Rack Height | 1U |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 48 (RJ-45) |
| SFP | 4 |
| Power over Ethernet/Power Adapter | Interni<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Izlazna snaga | 240 W |
| Potrošnja | 45 W |
| Dubina (mm) | 442.4 mm |
| Visina (mm) | 410 mm |
| Širina (mm) | 123 mm |
| Težina | 4.52 kg |
| Boja | Siva |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 521 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.0025 kg |
| Neto težina (kg) | 3.6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 547 mm |
| Širina kutije (mm) | 262 mm |
| Visina kutije (mm) | 445 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.162 kg |
| Težina kartona | 3.99 kg |
| Težina plastike | 3.99 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810010072498 |
Select at least 2 products
to compare