UBIQUITI UniFi Layer 2 switch Lite 8 PoE,
USW-Lite-8-PoE-EU; 16 Gbps; (8) 1 GbE RJ45 : (4) PoE+; 12 Mpps; MAC 8000; Desktop/wall.
279,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet), Layer 2, SMB, IEEE 802.3af
IEEE 802.3at, 4 Ports PoE
Nema na zalihi
Compare
UBIQUITI UniFi Layer 2 switch Lite 8 PoE,
USW-Lite-8-PoE-EU; 16 Gbps; (8) 1 GbE RJ45 : (4) PoE+; 12 Mpps; MAC 8000; Desktop/wall.
| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) |
|---|---|
| Switching Layers | Layer 2 |
| Network/Transport Protocol | SMB |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3at |
| Networking Features | 4 Ports PoE |
| Vrsta | Vanjski |
| Compliance | CE, FCC, IC |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| Power over Ethernet/Power Adapter | Vanjski<br/> |
| Dubina (mm) | 99.6 mm |
| Visina (mm) | 130 mm |
| Širina (mm) | 99 mm |
| Težina | 0.45 kg |
| Boja | White |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -15 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 187 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.6915 kg |
| Neto težina (kg) | 0.25 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 444 mm |
| Širina kutije (mm) | 292 mm |
| Visina kutije (mm) | 339 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.97 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810010071156 |
Select at least 2 products
to compare