UBIQUITI UniFi switch Flex Mini 2.5G,
USW-Flex-2.5G-5-EU; 25 Gbps; (5) 2.5 GbE RJ45; 19 Mpps; MAC 4000; Desktop.
139,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
5 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45, Layer 2, 4K, STP
RSTP, Jumbo Frames Support
Power over Ethernet (PoE)
3 na zalihi
Compare
UBIQUITI UniFi switch Flex Mini 2.5G,
USW-Flex-2.5G-5-EU; 25 Gbps; (5) 2.5 GbE RJ45; 19 Mpps; MAC 4000; Desktop.
| Number of Ports | 5 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45 |
|---|---|
| Switching Layers | Layer 2 |
| MAC Address Table Size | 4K |
| Network/Transport Protocol | STP <br/>RSTP |
| Networking Features | Jumbo Frames Support <br/>Power over Ethernet (PoE) |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Desktop |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 5 (RJ-45) |
| Power | 1 (USB Type C) |
| Power over Ethernet/Power Adapter | Vanjski<br/> |
| Potrošnja | 6.4 W |
| Dubina (mm) | 90 mm |
| Visina (mm) | 100 mm |
| Širina (mm) | 80 mm |
| Težina | 0.206 kg |
| Boja | White |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -20 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 130 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.4 kg |
| Neto težina (kg) | 0.39 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 397 mm |
| Širina kutije (mm) | 322 mm |
| Visina kutije (mm) | 200 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.81 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 18 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084696040 |
Select at least 2 products
to compare