UBIQITI UISP airMAX NanoStation M5, NSM5-EU;
5170–5875 MHz; 14.6–16.1 dBi; 8W; (2) 10/100 MbE RJ45 ports; Passive PoE 2-pair (4, 5+; 7, 8
return); 24V, 0.5A PoE adapter (Included).
209,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Atheros MIPS 74KC, 560 MHz, 64 MB, 8 MB, Ethernet/Wi-Fi
Nema na zalihi
Compare
UBIQITI UISP airMAX NanoStation M5, NSM5-EU;
5170–5875 MHz; 14.6–16.1 dBi; 8W; (2) 10/100 MbE RJ45 ports; Passive PoE 2-pair (4, 5+; 7, 8
return); 24V, 0.5A PoE adapter (Included).
| Procesor | Atheros MIPS 74KC |
|---|---|
| Frekvencija | 560 MHz |
| RAM | 64 MB |
| Flash Memory | 8 MB |
| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX |
| Format | Vanjski |
| Number of Ports | 2 |
| Vrsta | Vanjski |
| Network/Transport Protocol | TCP/IP <br/>QoS |
| Brzina prijenosa | 150 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 5 GHz |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 15 km |
| Networking Features | Power over Ethernet (PoE) |
| Antenna | Interni |
| Standardi | FCC Part 15.247, IC RS210, CE |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Potrošnja | 8 W |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 294 mm |
| Visina (mm) | 83 mm |
| Širina (mm) | 94 mm |
| Težina | 0.4 kg |
| Max. radna temperatura | 75 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -30 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 296 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.6543 kg |
| Neto težina (kg) | 0.51 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 488 mm |
| Širina kutije (mm) | 356 mm |
| Visina kutije (mm) | 334 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.27 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354022548 |
Select at least 2 products
to compare