TCL 85P8K QLED TV je veliki 85-incni 4K UHD televizor sa QLED ekranom i native 144 Hz osvježavanjem za glatku sliku u filmovima, sportu i igrama. Opremljen je naprednim AiPQ Pro procesorom, Google TV smart sistemom i snažnim ONKYO 2.1 zvukom sa podrškom za Dolby Vision, HDR10+ i Dolby Atmos, što donosi bogatu sliku i impresivan zvuk direktno u dnevni boravak.
Sniženo - 20%
TCL 85″P8K 4K QLED TV 144HzGoogle TV; Motion Clarity Pro;Game Master; Onkyo 2.1;
2.749,00 KMTrenutna cijena je: 2.749,00 KM. Izvorna cijena bila je: 3.436,30 KM.
TCL 85P8K QLED TV je veliki 85-incni 4K UHD televizor sa QLED ekranom i native 144 Hz osvježavanjem za glatku sliku u filmovima, sportu i igrama. Op…
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| Specifikacije | |
|---|---|
| Dijagonala zaslona | 215 cm (85") |
| Rezolucija zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Vrsta zaslona | 4K UHD |
| Smart TV (operativni sistem) | Google TV |
| Osvježavanje zaslona | 4K 144 Hz |
| HDR | HDR, HDR 10+ |
| Sistem zvučnika | 2*10W+20W |
| Zvuk | Dolby Atmos, DTS Virtual X |
| Procesor | AiPQ Pro Processor |
| Povezivanje | BT5.4, WiFi 5 |
| Priključci | HDMI2.1 |
| Daljinski upravljač | Da |
| Težina | 31,00 kg |
| Dimenzije (Š x D x V) | 1889,6 x 372 x 1152 mm |
| Mjere bez stalka | 1889,6 x 63 x 1086 mm |
| VESA standard | 600 x 400 mm |
| Garancija (mj) | 2+3 i KASKO uz registraciju na sajt https://tcl-promotion.com/ba/ |







