TCL V6C kombinira 4K UHD HDR, AiPQ procesor i Motion Clarity za šarenu i oštru HDR kvalitetu slike. Uz to, s Game Masterom i podrškom za više HDR formata (ukljucujuci HDR10+ i Dolby Vision), ovaj TCL TV najbolji je pratitelj za uživanje u HDR filmovima, igrama, sportu i zabavi. Serija TCL V6C takoder ima najnapredniji Smart TV sistem ikad: Google TV s ugradenim Google Assistantom. Uz visokokvalitetne zvucnike, možete uživati u impresivnoj Dolby Atmos kvaliteti zvuka ili ga prenijeti na TCL soundbar.
Sniženo - 20%
TCL 55″V6C 4K TV Google OSHDR10 HVA Panel Motion ClarityDolby Audio; AiPQ Processor;
689,00 KMTrenutna cijena je: 689,00 KM. Izvorna cijena bila je: 861,30 KM.
TCL V6C kombinira 4K UHD HDR, AiPQ procesor i Motion Clarity za šarenu i oštru HDR kvalitetu slike. Uz to, s Game Masterom i podrškom za više HDR …
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 1
S : 0
1 na zalihi
| Dijagonala zaslona | 139 cm (55'') |
|---|---|
| Rezolucija zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Vrsta zaslona | LED |
| Smart TV (operativni sistem) | Google TV (Android 12) |
| Osvježavanje zaslona | 60Hz |
| HDR | HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Sistem zvučnika | 20 W |
| Zvuk | Dolby Audio |
| Procesor | AiPQ |
| Povezivanje | Wi – Fi (2.4 i 5), Bluetooth 5.0 |
| Priključci | HDMI3*1, USB |
| Prijemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljač | Da |
| Težina | 8,9 kg |
| VESA standard | 200X200 mm |
| Garancija (mj) | 2+3 Registracija na sajt https://tcl-promotion.com/ba/ |












