TP-Link UH7020C USB Type-C 7-Port Hub, 1 x USB-C Connector,1 x HDMI 4K 60Hz Port,1 x USB-C PD 100W Port,1 x SD + 1 × microSD(TF) 200MB/s Port,2 x USB-A 3.0 Ports,1 x USB-C 3.0 Port, Plug and Play, Self-storage for Connector, Fast Heat Dissipation
TP-Link UH7020C USB Type-C 7-Port Hub, 1 x USB-C Connector,1 x HDMI 4K 60Hz Port,1 x USB-C PD 100W Port,1 x SD + 1 × microSD(TF) 200MB/s Port,2 x USB-A 3.0 Ports,1 x USB-C 3.0 Port, Plug and Play, Self-storage for Connector, Fast Heat Dissipation
69,00 KM
CE, FCC, RoHS, HDMI, BSMI, Siva, Čitač kartica (MicroSD)
Čitač kartica (SD), USB Type C, HDMI
USB 3.0
Power Delivery 100W
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
Compare| Standardi | CE, FCC, RoHS, HDMI, BSMI |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Ugrađeni uređaji | Čitač kartica (MicroSD)<br/>Čitač kartica (SD) |
| Interface | USB Type C |
| Provides Ports | HDMI <br/>USB 3.0 <br/>Power Delivery 100W |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type C)); 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Isporuka energije | 1 (USB Type C) |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS<br/>Linux<br/>Android<br/>Chrome OS<br/>iOS<br/>Microsoft Windows 7 or Later |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Dubina (mm) | 40 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
