TP-Link RE650 AC2600 MU-MIMO Wi-Fi Range Extender,Wall Plugged, 4 external antennas, 1xGigabit Port, 1733Mbps at 5GHz + 800Mbps at 2.4GHz, Range Extender/AP mode, WPS, 4×4 MU-MIMO, Beamforming, Access Control, Power Schedule, LED Control, Tether App
TP-Link RE650 AC2600 MU-MIMO Wi-Fi Range Extender,Wall Plugged, 4 external antennas, 1xGigabit Port, 1733Mbps at 5GHz + 800Mbps at 2.4GHz, Range Extender/AP mode, WPS, 4×4 MU-MIMO, Beamforming, Access Control, Power Schedule, LED Control, Tether App
189,00 KM
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
AC2600 Wi-Fi Range Extender, FCC, RoHS, IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, 86 mm, White/Silver
Rasprodato
Nema na zalihi
Compare| Abbreviated Description | AC2600 Wi-Fi Range Extender |
|---|---|
| Certifications | FCC, RoHS |
| Compliance | IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a |
| Depth (mm) | 86 mm |
| External Color | White/Silver |
| Height (mm) | 40 mm |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T <br/>Wi-Fi |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Minimum Power Consumption | 12 W |
| Width (mm) | 163 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.5 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.5 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address |

