TP-Link EAP603-Outdoor AX1800 Indoor/Outdoor Wi-Fi 6 Access Point, 1x Gigabit RJ45 Port, 574Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 802.3at PoE and Passive PoE, IP65 Weatherproof, 2xExt. Antennas, Mesh, Seamless Roaming, MU-MIMO, Band Steering
TP-Link EAP603-Outdoor AX1800 Indoor/Outdoor Wi-Fi 6 Access Point, 1x Gigabit RJ45 Port, 574Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 802.3at PoE and Passive PoE, IP65 Weatherproof, 2xExt. Antennas, Mesh, Seamless Roaming, MU-MIMO, Band Steering
249,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, Integriran, 1, Bluetooth
IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, Vanjski
Nema na zalihi
Compare| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
|---|---|
| Format | Integriran |
| Total Number of Ports | 1 |
| Podržana brzina | Bluetooth <br/>IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Vrsta | Vanjski |
| Network/Transport Protocol | NTP <br/>SNMPv1 <br/>SNMPv2c <br/>SNMPv3 <br/>QoS <br/>EAP <br/>SSH |
| Wireless Frequency | 5 GHz up to 1201 Mbps (IEEE 802.11ax/ac/n/a)<br/>2.4 GHz up to 573 Mbps (IEEE 802.11ax/n/b/g) |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4/5 GHz |
| Line Modulation Type | 1024QAM <br/>OFDMA |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 300 m |
| Status Indicator | LED indication of device status |
| Encryption Algorithm | EAP-FAST <br/>EAP-SIM <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>EAP-AKA <br/>EAP-TLS <br/>WPA3-Enterprise <br/>WPA3-PSK |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1X <br/>IEEE 802.3at <br/>IEEE 802.11r <br/>IEEE 802.11k <br/>IEEE 802.11v |
| Networking Features | Web Interface <br/>MAC address filtering <br/>Support for RADIUS authentication <br/>Access Control List <br/>URL filtering <br/>Power over Ethernet plus (PoE+) <br/>MU-MIMO <br/>Seamless Roaming <br/>Band Steering <br/>Airtime Fairness <br/>Multicast & Broadcast Rate Limiting <br/>Detachable Antenna |
| Antenna | Vanjski |
| Standardi | CE, FCC, RoHS |
| Amplification | 5 dBi |
| Radio Output Power | 27 dBm |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Power over Ethernet | DC 42.5-57 V, max 0.36 |
| Potrošnja | 15.8 W |
| Potrošnja u mirovanju | 4.8 W |
| Boja | White |
| Dodaci | Brzi priručnik <br/>Mount kit <br/>PoE Adapter |
| Kabeli | Power Cord |
| Zaštita od vanjskih utjecaja | Wind Survivability up to 200 km/hr<br/>Surge Protection |
| Standardi zaštite | IP65<br/>IP66 |
| Ugrađeni uređaji | Reset Button |
| Dubina (mm) | 207.5 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -30 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 1 |
