TP-Link CPE610 5GHz N300 Outdoor CPE, Qualcomm, 2T2R, 23dBi Directional Antenna, 30+ km, 1 FE Port, IP65 Weatherproof,Passive PoE,MAXtream TDMA,Centralized Management,Spectrum Analyzer,AP/Client/AP Router/AP Client Router/Repeater/Bridge mode
TP-Link CPE610 5GHz N300 Outdoor CPE, Qualcomm, 2T2R, 23dBi Directional Antenna, 30+ km, 1 FE Port, IP65 Weatherproof,Passive PoE,MAXtream TDMA,Centralized Management,Spectrum Analyzer,AP/Client/AP Router/AP Client Router/Repeater/Bridge mode
139,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
560 MHz, 64 GB DDR2 SDRAM, Ethernet/Wi-Fi, Wi-Fi, 1 x 10Base-T/100Base-TX
2 na zalihi
Compare| Internal Clock Rate | 560 MHz |
|---|---|
| RAM | 64 GB DDR2 SDRAM |
| Interface | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | Wi-Fi |
| Uplink Port Type | 1 x 10Base-T/100Base-TX |
| Data Link Protocol Supports | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11n |
| Device Location | External |
| Network/Transport Protocol | L2TP <br/>PPPoE <br/>PPTP <br/>HTTP <br/>ARP <br/>DHCP <br/>UPnP <br/>DDNS <br/>HTTPS <br/>SNMPv2c <br/>IGMP <br/>SSH |
| Frequency | 5.85 GHz |
| Antenna | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS, IP65 |
| Amplification | 23 dBi |
| Radio Output Power | 501 mW |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| PoE Adapter | External<br/>, max 0.5 A<br/>Output: DC 24 V |
| External Color | White |
| Included Accessories | Mount kit <br/>Passive PoE Injector |
| Depth (mm) | 207 mm |
| Height (mm) | 280 mm |
| Width (mm) | 360 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 70 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6935364081027 |
| Economic operator in EU / authorized representativ | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address |


