TP-Link AC1200 Wi-Fi Range Extender,Wall Plugged,AC-Passthrough, 2 external antennas, 1 10/100Mbps Port, 867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, Range Extender/AP mode,WPS,Intelligent Signal Light,Access Control,Power Schedule, LED Control,Tether App
TP-Link AC1200 Wi-Fi Range Extender,Wall Plugged,AC-Passthrough, 2 external antennas, 1 10/100Mbps Port, 867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, Range Extender/AP mode,WPS,Intelligent Signal Light,Access Control,Power Schedule, LED Control,Tether App
119,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Router/Range Extender, Wi-Fi + LAN, IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 867 Mbps
IEEE 802.11g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps, 128-bit WEP
64-bit WEP
WPA2-PSK
WPA, 1 x 10 Gigabit Ethernet (10Base-T/100Base-TX,
Nema na zalihi
Compare| Network Device Type | Router/Range Extender |
|---|---|
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 867 Mbps<br/>IEEE 802.11g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP <br/>64-bit WEP <br/>WPA2-PSK <br/>WPA |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Antenna | Internal |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 2 |
| Device Location | External |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Certifications | CE, RoHS |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Maximum Power Consumption | 8 W |
| Width (mm) | 77 mm |
| Height (mm) | 127 mm |
| Depth (mm) | 70 mm |
| External Color | White |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.43 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.43 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 10.32 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.43 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.43 kg |
| Packs in Box | 20 |
| Package Type | Box |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address |
