TP-Link 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, AUTO Negot./AUTO MDI/MDIX, IGMP Snooping, MTU/Port/Tag VLAN
TP-Link 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, AUTO Negot./AUTO MDI/MDIX, IGMP Snooping, MTU/Port/Tag VLAN
159,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
4.1 MB, 16 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet), Ethernet, Store and Forward, 8K
Nema na zalihi
Compare| Buffer Memory | 4.1 MB |
|---|---|
| Number of Ports | 16 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Status LED Indicators | Power, Activity Status, Link |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3i |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch |
| Mounting Capability | Desktop |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Power Adapter | External<br/>AC 220 V, 50 Hz<br/>Output: DC 12 V |
| Power Consumption Operational | 9.2 W |
| Depth (mm) | 111.7 mm |
| Height (mm) | 25.4 mm |
| Width (mm) | 286 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 112 mm |
| Pack Width (mm) | 286 mm |
| Pack Height (mm) | 25 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.3 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.305 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 3.05 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.305 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.305 kg |
| Packs in Box | 10 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364084301 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address |
