TESLA Pegla IR200R; 2200W; Keramička potplata; 300 ml; Udar pare: 90g/min; Funkcija: suha/ raspršivanje/ para/ varijabilna kontrola pare/ okomita para/ snažan prasak pare/ samočišćenje; Indikatorsko svjetlo; Kabl 1,9 m; Protiv kamenca, protiv kapanja
Sniženo - 20%
TESLA Pegla IR200R2200 W; 300 ml; 1,9 m; 90 g/mi; Protiv kamenca, protiv kapanja
29,00 KMTrenutna cijena je: 29,00 KM. Izvorna cijena bila je: 36,30 KM.
Uživajte u besprijekornoj ispeglanosti uz TESLA peglu IR200R snage 2200W! Njena keramička potplata, udar pare od 90g/min i funkcije poput samočišćenja i zaštite od kamenca i kapanja, garantiraju vam lako i efikasno peglanje, a rezervoar od 300ml omogućava duže korištenje. Zaboravite na brige uz automatsko isključivanje i kabl dužine 1,9m za maksimalnu slobodu kretanja.
Dostupno još : 20
S : 0
20 na zalihi
| Sistem protiv kamenca | Da |
|---|---|
| Dužina kabla | 1,9m |
| Snaga pegle | 2200 W |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Samočišćenje | Da |
| Grejna ploča | Keramika |
| Kapacitet vode | 300 ml |
| Vertikalna para | Da |
