TCL 98C6K Premium QD-MiniLED TV je 98-incni 4K UHD televizor sa QD-MiniLED + QLED tehnologijom koja pruža izuzetno visok kontrast, jake svjetlosne nivoe i vrlo bogate boje. Sa Google TV sistemom i HDR podrškom (ukljucujuci Dolby Vision i HDR10+), ovaj model je idealan za velike prostore i vrhunski doživljaj filmova, sporta i zabave.
TCL 98″C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;
3.989,00 KMTrenutna cijena je: 3.989,00 KM. Izvorna cijena bila je: 4.986,30 KM.
TCL 98C6K Premium QD-MiniLED TV je 98-incni 4K UHD televizor sa QD-MiniLED + QLED tehnologijom koja pruža izuzetno visok kontrast, jake svjetlosne ni…
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Nema na zalihi
| Specifikacije | |
|---|---|
| Dijagonala zaslona | 249 cm (98") |
| Rezolucija zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Vrsta zaslona | Mini-Led |
| Smart TV (operativni sistem) | Google TV |
| Osvježavanje zaslona | MEMC 120HZ; VRR 48HZ~288HZ; DLG 240Hz |
| HDR | HDR, HDR 10+ |
| Sistem zvučnika | 2*10W+20W |
| Zvuk | Dolby Atmos, DTS Virtual X |
| Procesor | AiPQ Pro Processor |
| Povezivanje | BT5.4, WiFi 5 |
| Priključci | HDMI1.4 & HDMI2.0 & HDMI2.1, HDCP1.4 & HDCP2.2 |
| Daljinski upravljač | Da |
| Težina | 53,3 kg |
| Dimenzije (Š x D x V) | 2180 x 420 x 1285 mm |
| Mjere bez stalka | 2180 x 64 x 1247 mm |
| VESA standard | 600 x 500 mm |
| Garancija (mj) | 2+3 i KASKO uz registraciju na sajt https://tcl-promotion.com/ba/ |






