TCL QLED koristi šarene kvantne kristale koji integriraju nanoskalne kvantne tocke s organskim materijalima u više slojeva. Zajedno s tehnologijom pozadinskog osvjetljenja, ovaj revolucionarni napredak postiže iznimne performanse boja i optike. Svaki kadar majstorski prikazuje više od milijardu nijansi savršenih živih boja, prikazujuci zapanjujuce žive boje. Pojacana svjetlina dodatno osvjetljava suptilne detalje, nudeci impresivno i realisticno iskustvo gledanja koje otkriva skrivene nijanse.
TCL 85″P7K 4K QLED TV 60HzGoogle TV; HDR multi-format;HVA Panel; Game Master; Dolby Atmos;
2.379,00 KM
TCL QLED koristi šarene kvantne kristale koji integriraju nanoskalne kvantne tocke s organskim materijalima u više slojeva. Zajedno s tehnologijom p…
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| Specifikacije | |
|---|---|
| Dijagonala zaslona | 215 cm (85") |
| Rezolucija zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Vrsta zaslona | QLED |
| Smart TV (operativni sistem) | Google TV |
| Osvježavanje zaslona | 60Hz |
| HDR | HDR 10+, HLG |
| Sistem zvučnika | 2*10W+20W |
| Zvuk | DTS Virtual X, Dolby Atmos |
| Procesor | AiQ |
| Povezivanje | BT5.4, Wi-Fi 5 |
| Priključci | HDMI2.1, HDMI CEC |
| Daljinski upravljač | Da |
| Težina | 31 kg |
| Dimenzije (Š x D x V) | 1889,6 x 372 x 1152 mm |
| Mjere bez stalka | 1889,6 x 63 x 1086 mm |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 600 x 400 mm |












