CL-ov QD-Mini LED kombinira prednosti QLED i OLED tehnologija,transformirajuci tradicionalno pozadinsko osvjetljenje u osvjetljenje koje je blizu preciznosti na razini piksela. Takoder koristi vodecu svjetsku QLED tehnologiju, nudeci kontrast i raspon boja usporediv s OLED-om, a istovremeno pruža vecu vršnu svjetlinu i dulji vijek trajanja.TCL-ovom snažnom Mini LED optickom tehnologijom, C6K pruža zapanjujuci Micro-OD. Ne samo da nudi tanji TV uredaj, vec i rješava problem Mini LED halo efekta radom sa zgusnutom mikro lecom i ultra visokim zoniranjem, dajuci zvijezdama na nocnom nebu dubok, nježan i oštar izgled.
TCL 85″C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;
2.889,00 KMTrenutna cijena je: 2.889,00 KM. Izvorna cijena bila je: 3.611,30 KM.
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
CL-ov QD-Mini LED kombinira prednosti QLED i OLED tehnologija,transformirajuci tradicionalno pozadinsko osvjetljenje u osvjetljenje koje je blizu prec…
5 na zalihi
Compare| Specifikacije | |
|---|---|
| Dijagonala zaslona | 215 cm (85") |
| Rezolucija zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Vrsta zaslona | QD – MiniLED |
| Smart TV (operativni sistem) | Google TV |
| Osvježavanje zaslona | MEMC 120HZ; VRR 48HZ~288HZ; DLG 240Hz |
| HDR | HDR 10+, HLG |
| Sistem zvučnika | 2*10W+20W |
| Zvuk | DTS Virtual X, Dolby Atmos |
| Procesor | AiQ |
| Povezivanje | BT5.4, Wi-Fi 5 |
| Priključci | HDMI1.4 i HDMI2.0 i HDMI2.1, HDCP1.4 i HDCP2.2 |
| Daljinski upravljač | Da |
| Težina | 32,6 kg |
| Dimenzije (Š x D x V) | 1890 x 372 x 1161 mm |
| Mjere bez stalka | 1890 x 57,9 x 1086 mm |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 600 x 400 mm |
| Garancija (mj) | 2+3 i KASKO uz registraciju na sajt https://tcl-promotion.com/ba/ |




