TCL 50″V6C 4K TV Google OS; HDR10 HLG; HVA Panel; Motion Clarity; Dolby Audio; AiPQ Processor; Frameless; Game Master; Dolby 2.0 sound system; Google TV (ATV 12.0); Netflix YouTube Amazon Prime Apple-TV; HDMI 3×2.1; USB 1x 3.0
TCL 50″V6C 4K TV Google OSHDR10 HVA Panel Motion ClarityDolby Audio; AiPQ Processor;
569,00 KM
TCL 50″V6C 4K TV Google OS; HDR10 HLG; HVA Panel; Motion Clarity; Dolby Audio; AiPQ Processor; Frameless; Game Master; Dolby 2.0 sound system; Google TV (ATV 12.0); Netflix YouTube Amazon Prime Apple-TV; HDMI 3×2.1; USB 1x 3.0
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 5
S : 0
5 na zalihi
| Specifikacije | |
|---|---|
| Dijagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Rezolucija zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Vrsta zaslona | LED |
| Smart TV (operativni sistem) | Google TV |
| Osvježavanje zaslona | 60Hz |
| HDR | HDR10 |
| Sistem zvučnika | 10W |
| Zvuk | 2 kanala, integrirani zvučnik |
| Procesor | AiPQ procesor |
| Povezivanje | Bluetooth5.4, WiFi5 |
| Priključci | Lan, RF ulaz, USB1, HDMIx3, HDMI CEC |
| Daljinski upravljač | Da |
| Težina | 7,3 kg |
| Dimenzije (Š x D x V) | 1111 x 255 x 684 mm |
| Mjere bez stalka | 1111 x 70 x 644 mm |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija (mj) | 2+3 uz registraciju na sajt https://tcl-promotion.com/ba/ |

