SEAGATE HDD SkyHawkAI Guardian Surveillance (3.5″/10TB/SATA 6Gb/s/)
Sniženo - 20%
SEAGATE HDD SkyHawkAI Guardian Surveillance (3.5″/10TB/SATA 6Gb/s/)
889,00 KMTrenutna cijena je: 889,00 KM. Izvorna cijena bila je: 1.111,30 KM.
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Interni, 3.5″, 10 TB, SATA III-600, 256 MB
Rasprodato
Nema na zalihi
Compare| Vrsta | Interni |
|---|---|
| Format | 3.5" |
| Kapacitet | 10 TB |
| Podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Cache | 256 MB |
| Interna brzina prijenosa | 245 MB/s |
| Vanjska brzina prijenosa | 6 Gbps |
| Neoporavljive greške | 1 per 10^15 |
| MTBF | 2000000 h |
| Start / Stop Cycles | 600000 |
| Max. napon | 12 V |
| Min. napon | 5 V |
| Max. potrošnja energije | 10.1 W |
| Min. potrošnja energije | 7.8 W |
| Max. radna temperatura | 65 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Dubina (mm) | 146.99 mm |
| Visina (mm) | 26.11 mm |
| Širina (mm) | 101.85 mm |
| Težina | 0.72 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.72 kg |
| Neto težina (kg) | 0.7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 15.6 kg |
| Težina kartona | 15.6 kg |
| Težina plastike | 0.06 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8719706029452 |

