SATECHI M1 Bluetooth Wireless Mouse – Rose Gold
SATECHI M1 Bluetooth Wireless Mouse – Rose Gold
79,00 KM
Vanjski, Wireless, Bluetooth 4.0, USB Type C, 3
Rasprodato
Nema na zalihi
Compare| Vrsta | Vanjski |
|---|---|
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth 4.0 |
| Sučelje | USB Type C |
| Broj tipki | 3 |
| Max&Min rezolucija | 1200 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Značajke | Left-Right Handed</br>Scrolling Wheel</br>Soft Touch Covering |
| Kompatibilnost | Mac <br/>Windows |
| Boja | Rose Gold |
| Kabeli | USB Charging Cable |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 40 mm |
| Širina (mm) | 33 mm |
| Visina (mm) | 80 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.164 kg |
| Neto težina (kg) | 0.087 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 220 mm |
| Širina kutije (mm) | 225 mm |
| Visina kutije (mm) | 360 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 3.88 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 879961008307 |




