Samsung Galaxy S25 ULTRA,12+512 GB,Titanium Black,Android 15, OneUI 7,6,7″ Dynamic AMOLED 2X display,200/50/50/10 MP cam,Dual SIM,5000 mAh bat.
Samsung S25 ULTRA 12+512,BlackAndroid 15, OneUI 76,9″ display,200/50/50/10 MP cam
3.409,00 KM
Samsung Galaxy S25 ULTRA,12+512 GB,Titanium Black,Android 15, OneUI 7,6,7″ Dynamic AMOLED 2X display,200/50/50/10 MP cam,Dual SIM,5000 mAh bat.
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Broj SIM slotova | 2 |
|---|---|
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.9" |
| Tip ekrana | Dynamic AMOLED |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 10 MP + 50 MP + 50 MP |
| Procesor | Snapdragon |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Interna memorija | 512 GB |
| Brzina procesora | 2×4.47GHz&6×3.53GHz |
| WiFi | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5000 |
| LTE | Da |
| NFC | Da |
| Operativni sistem | Android |
| Radio/MP player | Da |
| RAM | 12 GB |
| Boja detaljni opis | Titanium Black |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Baterija integrisana | Da |
| Prednja kamera | 12 MP |

















