Samsung Galaxy XCover7, 6/128GB,Android 14,One UI 6, 6.6″display,PLS LCD,DUAL SIM,50/5 MP cam,4050 mAh bat,Black
Samsung Galaxy XCover7,6/128GB6/128GB, Black
649,00 KM
Samsung Galaxy XCover7 u crnoj boji je izdržljiv i pouzdan pametni telefon sa 6.6″ PLS LCD ekranom, 6GB RAM-a i 128GB interne memorije, savršen za sve vaše avanture. Uz snažni Octa Core procesor, bateriju od 4050 mAh i Dual SIM podršku, uživajte u dugotrajnoj zabavi i efikasnoj komunikaciji, a fotografije zabilježite sa 50MP kamerom.
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Bluetooth | Da |
|---|---|
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Veličina ekrana | 6.6" |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 2×2.2GHz & 6×2.0 GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| WiFi | Da |
| Prednja kamera | 5 MP |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Procesor | Ostalo |
| Interna memorija | 128 GB |
| LTE | Da |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 6 GB |
| Tip ekrana | PLS LCD |
| SD slot | do 1 TB |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |










