Samsung Galaxy Tab A11 8.7” WiFi 8/128GB Silver
Samsung Tab A11,Wi-Fi,Silver8+128GB,Silver
419,00 KM
SM-X130NZSEEUC, SAMSUNG, PC Tablet, Galaxy Tab A11, Wi-Fi
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| WWAN | Da |
|---|---|
| WiFi | Da |
| Masa (g) | 335 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 211.0 x 124.7 x 8.0 |
| Prednja kamera | 5 MP |
| GPS | Da |
| 4G(LTE) | Ne |
| Zadnja kamera | 8 MP |
| Baterija (mAh) | 5100 |
| Boja Tablet | Srebrna |
| RAM memorija | 8 GB |
| Rezolucija | 1340 x 800 |
| Dijagonala ekrana | 8.7" |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | MediaTek |
| HDMI | Da |




