Samsung Galaxy Tab A11 8.7” WiFi 4/64GB Gray
Samsung Tab A11,Wi-Fi,Gray4+64GB, Gray
379,00 KM
SM-X130NZAAEUC, SAMSUNG, PC Tablet, Galaxy Tab A11, Wi-Fi
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 8
S : 0
8 na zalihi
| WiFi | Da |
|---|---|
| RAM memorija | 4 GB |
| Dijagonala ekrana | 8.7" |
| Tip panela | TFT |
| GPS | Da |
| Masa (g) | 335 |
| Interna memorija | 64 GB |
| WWAN | Da |
| Broj jezgara | Octa core |
| Procesor | MediaTek |
| Prednja kamera | 5 MP |
| Operativni sistem | Android |
| Rezolucija | 1340 x 800 |
| Bluetooth | Da |
| Boja Tablet | Siva |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 211.0 x 124.7 x 8.0 |
| HDMI | Da |
| 4G(LTE) | Ne |
| Zadnja kamera | 8 MP |
| Baterija (mAh) | 5100 |




