Samsung A07 6+128 GB,6.7″display,Android 15,Octa-Core,50/2/ MP cam, 8MP Selfie,5000 mAh bat,Green
Samsung A07 6+128GB,GreenGreen,Android 15
289,00 KM
Samsung A07 6+128 GB,6.7″display,Android 15,Octa-Core,50/2/ MP cam, 8MP Selfie,5000 mAh bat,Green
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Kapacitet baterije (mAh) | 5000mAh |
|---|---|
| Otporan na vodu i prašinu | Da |
| RAM | 6 GB |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Tip ekrana | PLS LCD |
| Brzina procesora | 2×2.2GHz & 6×2.0 GHz |
| Procesor | MTK |
| LTE | Da |
| Masa (g) | 184g |
| Operativni sistem | Android |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj SIM slotova | 2 |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 2 MP |
| Interna memorija | 128 GB |
| NFC | Ne |
| Radio/MP player | Da |
| Veličina ekrana | 6.7" |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Boja pametni telefon | Zelena |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 164.4 x 77.4 x 7.6 mm |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
