SAMSUNG 870 QVO 4TB SSD, 2.5” 7mm, SATA 6Gb/s, Read/Write: 560 / 530 MB/s, Random Read/Write IOPS 98K/88K
SAMSUNG 870 QVO 4TB SSD, 2.5” 7mm, SATA 6Gb/s, Read/Write: 560 / 530 MB/s, Random Read/Write IOPS 98K/88K
749,00 KM
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Interni, 2.5″ 7mm, 4 TB, SATA III-600, 6 Gbps
Rasprodato
Nema na zalihi
Compare| Vrsta | Interni |
|---|---|
| Format | 2.5" 7mm |
| Kapacitet | 4 TB |
| Podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Vanjska brzina prijenosa | 6 Gbps |
| SSD kontroler | Samsung MKX |
| Tehnologija memorije | NAND Flash |
| Tehnologija flash memorije | Multi-Level Cell |
| Boja | Siva |
| Max. brzina nasumičnog čitanja | 98000 IOPS |
| Max. brzina nasumičnog pisanja | 88000 IOPS |
| Brzina čitanja | 560 MBps |
| Brzina pisanja | 530 MBps |
| TBW | 1440 TB |
| MTBF | 1500000 h |
| SSD značajke | TRIM Support<br/>AES 256-bit Encryption<br/>WWN Support<br/>Auto Garbage Collection<br/>Intelligent TurboWrite |
| Standard pohrane | S.M.A.R.T. |
| Radna otpornost na udare | 1500G @ 0.5ms |
| Nominalni napon | 5 V |
| Max. potrošnja energije | 3.2 W |
| Min. potrošnja energije | 35 mW |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Dubina (mm) | 6.8 mm |
| Visina (mm) | 69.85 mm |
| Širina (mm) | 100 mm |
| Težina | 0.054 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.13 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.59 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Količna pakiranja na paleti | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
