Redmi PAD 2 4+128, Graphite Gray, NO SIM slot, 11″ displey IPS LCD, 90HZ 1600×2560 pixels; 16:10 ratio, Mediatek Helio G100 Ultra (6 nm), 9000mAh Ling lasting battery,18W zicano, Camera 8MP, prednja 5MP, Android 15-HyperOS 2, tezina 510gr
Redmi PAD 2 4+128, Gray
409,00 KM
Redmi PAD 2 4+128, Graphite Gray, NO SIM slot, 11″ displey IPS LCD, 90HZ 1600×2560 pixels; 16:10 ratio, Mediatek Helio G100 Ultra (6 nm), 9000mAh Ling lasting battery,18W zicano, Camera 8MP, prednja 5MP, Android 15-HyperOS 2, tezina 510gr
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| WiFi | Da |
|---|---|
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android 14 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Prednja kamera | 5 MP |
| GPS | Ne |
| WWAN | Ne |
| 4G(LTE) | Ne |
| Procesor | MediaTek |
| Rezolucija | 2560 x 1600 |
| Dijagonala ekrana | 11" |
| Broj jezgara | Octa core |
| Zadnja kamera | 8 MP |
| Baterija (mAh) | 9000 |





