Redmi Note 15 PRO 8+256, Black, zadnja kamera 200MP, prednja 32MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6500 mAh, 45W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor MediaTek Helio G200-Ultra, displej: 6,77” FHD+ AMOLED – 120Hz, 195g
Redmi Note 15 PRO 8+256, Black
559,00 KM
Redmi Note 15 PRO 8+256, Black, zadnja kamera 200MP, prednja 32MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6500 mAh, 45W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor MediaTek Helio G200-Ultra, displej: 6,77” FHD+ AMOLED – 120Hz, 195g
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Broj SIM slotova | 2 |
|---|---|
| Vrsta USB-a | Type-C |
| WiFi | Da |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Interna memorija | 256 GB |
| Veličina ekrana | 6.8" |
| Prednja kamera | 32 MP |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 163x76x8 |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| Otporan na vodu i prašinu | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6500 |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 8 MP + 2 MP |
| RAM | 8 GB |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Baterija integrisana | Da |
| Procesor | MTK |
| Blic | Da |
| LTE | Da |
| Masa (g) | 195 |
| Operativni sistem | Android |















