Redmi Note 15 PRO+ 5G 12+512, Black, zadnja kamera 200MP, prednja 32MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6500 mAh, 100W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor Snapdragon 7s GEN 4, displej: 6,83” 1.5K CrystalRes AMOLED – 120Hz, 208g
Redmi Note 15 PRO+ 5G 12+512, Black
959,00 KM
Doživite fotografiju na novom nivou sa Redmi Note 15 PRO+ 5G – neverovatnom kamerom od 200MP i kristalno jasnim 6.83″ AMOLED displejom! Uz moćni Snapdragon 7s GEN 4 procesor, 12GB RAM-a, 512GB prostora i bateriju od 6500mAh sa 100W punjenjem, ovaj uređaj je savršen za sve vaše avanture.
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Baterija integrisana | Da |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 8 MP + 2 MP |
| Boja detaljni opis | Crna |
| RAM | 12 GB |
| Otporan na vodu i prašinu | IP68 vodu i prašinu |
| WiFi | Da |
| LTE | Da |
| Masa (g) | 208 |
| Operativni sistem | Android |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6500 |
| Prednja kamera | 32 MP |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 163x78x8 |
| Blic | Da |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.8" |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | Snapdragon |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Interna memorija | 512 GB |







