Redmi A5 4+128, Blue; glavna kamera 32MP, prednja kamera 8MP, Lithium Polymer (LiPo) – 5200 mAh, punjenje 15W, Android 15-GO Edition, UNISOC T7250 , displej: 6.88” do 120Hz, 193gr
Redmi A5 4+128, Blue
209,00 KM
Redmi A5 4+128, Blue; glavna kamera 32MP, prednja kamera 8MP, Lithium Polymer (LiPo) – 5200 mAh, punjenje 15W, Android 15-GO Edition, UNISOC T7250 , displej: 6.88” do 120Hz, 193gr
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Robustan pametni telefon | Ne |
|---|---|
| Veličina ekrana | 6.8" |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 2×1.8 GHz & 6×1.6 GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 171x77x8 |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| LTE | Da |
| RAM | 4 GB |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1600 |
| Otporan na vodu i prašinu | Da |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 32 MP + 8 MP + 5 MP |
| Boja pametni telefon | Plava |
| Procesor | Unisoc |
| NFC | Ne |
| Operativni sistem | Android |
| Radio/MP player | Da |
| Tip ekrana | LCD |
| SD slot | do 64 GB |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Blic | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Masa (g) | 193 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5200 |
| Baterija integrisana | Da |
| Prednja kamera | 8 MP |









