Redmi 15C 8+256, Mint Green, zadnja kamera 50MP, prednja 8MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6000 mAh, 33W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor MediaTek Helio G81-Ultra, displej: 6,9” DOT Drop – 1600×720, 120Hz, 211g
Redmi 15C 8+256, Mint Green
319,00 KM
Redmi 15C 8+256, Mint Green, zadnja kamera 50MP, prednja 8MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6000 mAh, 33W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor MediaTek Helio G81-Ultra, displej: 6,9” DOT Drop – 1600×720, 120Hz, 211g
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
| Baterija integrisana | Da |
|---|---|
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |
| Boja pametni telefon | Zelena |
| Procesor | MTK |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| LTE | Da |
| Tip ekrana | IPS + LCD |
| SD slot | Ne |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| WiFi | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Masa (g) | 211 |
| Interna memorija | 256 GB |
| Radio/MP player | Da |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Boja detaljni opis | Mint Green |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 173x81x8.2 |
| Blic | Da |
| Brzina procesora | 2×2.2GHz&6×1.8GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Otporan na vodu i prašinu | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6000 |
| Bluetooth | Da |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1600 |
| Veličina ekrana | 6.9" |
| Broj SIM slotova | 2 |



