Redmi 15C 8+256, Midnight Black, zadnja kamera 50MP, prednja 8MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6000 mAh, 33W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor MediaTek Helio G81-Ultra, displej: 6,9” DOT Drop – 1600×720, 120Hz, 211g
Redmi 15C 8+256, Black, Midnight Black
329,00 KM
Uživajte u moćnom Redmi 15C 8+256 u elegantnoj Midnight Black boji – savršen spoj performansi i stila! Sa impresivnom 50MP kamerom, ogromnom baterijom od 6000mAh i brzim 33W punjenjem, ovaj uređaj će vas pratiti cijeli dan, a uz 120Hz displej i MediaTek Helio G81-Ultra procesor, uživat ćete u fluidnom radu i zabavi. Osigurajte si Redmi 15C i doživite pametni svijet bez kompromisa!
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
10 na zalihi
| Prednja kamera | 8 MP |
|---|---|
| Boja pametni telefon | Crna |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 173.16 x 81.07 x 8.2 mm |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| Otporan na vodu i prašinu | IP64 |
| WiFi | Da |
| Tip ekrana | IPS |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Interna memorija | 256 GB |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.9" |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| LTE | Da |
| Procesor | MTK |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6000 mAh |
| Baterija integrisana | Da |
| Bluetooth | Da |
| SD slot | Ne |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Brzina procesora | 2×2.0GHz & 6×1.8 GHz |
| Radio/MP player | Da |
| RAM | 8 GB |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1600 |
| Masa (g) | 205g |
| NFC | Da |
| Operativni sistem | Android |



