PowerEdge T160, 3×2.5+2×2,5″, Xeon 6325P, 1x32GB DDR5, 2×480 SSD SATA, PSU 300W, PERC H355 Adapter, iDRAC Enterprise 16G, 5720DP, No OS, 3Y Parts Only
PowerEdge T160, 3×2.5+2×2,5″, Xeon 6325P, 1x32GB DDR5, 2×480 SSD SATA, PSU 300W, PERC H355 Adapter, iDRAC Enterprise 16G, 5720DP, No OS, 3Y Parts Only
4.479,00 KM
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
PowerEdge, PowerEdge T160, 36 month(s), 332 mm, 132 mm
Rasprodato
Nema na zalihi
Compare| Series | PowerEdge |
|---|---|
| Model | PowerEdge T160 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 332 mm |
| Pack Width (mm) | 132 mm |
| Pack Height (mm) | 408 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 13 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 13 kg |
