Philips TAH4209PK/00 Bluetooth On-ear wireless headphones, pink
Sniženo - 20%
Philips TAH4209PK/00 BT slusal, zatvoreni akustični sistem, verzija BT 5.3, do 55h glazbe
79,00 KMTrenutna cijena je: 79,00 KM. Izvorna cijena bila je: 98,80 KM.
Headphones, Cellular Phone
PC Tablet, Wireless, Bluetooth, Supra-aural (on-ear)
Dostupno još : 20
S : 0
20 na zalihi
| Audio System Type | Headphones |
|---|---|
| Namjena | Cellular Phone <br/>PC Tablet |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Format | Integriran |
| Acoustic Design | Closed |
| Mount Type | Head-band |
| Audio izlaz | Stereo |
| Osjetljivost | 112 dB |
| Impedancija | 32 Ω |
| Headphones Technology | Dynamic |
| Frekvencijski odziv | 20Hz-20kHz |
| Komponente sustava | 2 Speakers |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 10 m |
| Networking Compliant Standards | Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth® Profiles Supported | A2DP<br/>AVRCP<br/>HFP |
| Napajanje | Vanjski |
| Priključak napajanja | 1 |
| Vrsta priključka napajanja | USB-C |
| Tehnologija baterije | Lithium Polymer |
| Battery Average Run Time | 55 h |
| Kapacitet baterije | 600 mAh |
| Battery Recharge | <li>Max 2 h |
| Audio kontrole | Volume<br/>Play/Pause<br/>Calls |
| Značajke | Foldable Design<br/>Clear Calls |
| Dužina kabela | 2 m |
| Boja | Pink |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Kabeli | USB Type C Cable |
| Voice Assistant Support | Siri<br/>Google Assistant |
| Dubina (mm) | 42.5 mm |
| Visina (mm) | 251 mm |
| Širina (mm) | 180 mm |
| Težina | 0.16 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 50 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.178 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 200 mm |
| Širina kutije (mm) | 170 mm |
| Visina kutije (mm) | 285 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.17 kg |
| Težina kartona | 0.178 kg |
| Težina plastike | 0.125 kg |
| Količina u kutiji | 3 |
| Količna pakiranja na paleti | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4895229139763 |

