HP OMEN 16-am0023nn; OMEN Ultra U7-255H (2.0/5.1GHz Turbo, 16C/16T, 24MB,13 NPU),16GB DDR5 5600+free slot, 1TB SSD Gen4, NVIDIA GF RTX 5070 8GB, WiFi6+BT5.4, DTS Audio, FHD IR Cam, Windows 11Home, Ceramic White, 24m warranty
Sniženo - 20%
OMEN 16-am0023nn16” 2K, U7-255H 2.0/5.1GHz16GB DDR5, 1TB SSD, RTX 5070 8GB, DOS
4.049,00 KMTrenutna cijena je: 4.049,00 KM. Izvorna cijena bila je: 5.061,30 KM.
HP OMEN 16-am0023nn; OMEN Ultra U7-255H (2.0/5.1GHz Turbo, 16C/16T, 24MB,13 NPU),16GB DDR5 5600+free slot, 1TB SSD Gen4, NVIDIA GF RTX 5070 8GB, WiFi6+BT5.4, DTS Audio, FHD IR Cam, Windows 11Home, Ceramic White, 24m warranty
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Rasprodato
Nema na zalihi
| Baterija | LI 6-cell |
|---|---|
| Boja Laptop | Bijela |
| VGA Memorija | 8GB |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Veličina ekrana | 16.0" |
| L3 keš | 24MB |
| Max Proširivost | 64GB |
| Memorija | 16 GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| TIP memorije | DDR5-5600 |
| Tip panela | IPS – 144Hz |
| Kućište/Šasija | Aluminijum |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 1 TB |
| WiFi | Da |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| LAN | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| Radni takt procesora | 5.10GHz |
| Grafika | Nvidia |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | EN |
| Broj jezgara | 16 |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |


