TP-LINK is a global provider of SOHO networking products and No.1 market share holder in China, with products available in over 50 countries to tens of millions customers. Committed to powerful R&D, effective production and strict quality management, TP-LINK continues to provide awards-winning networking products in Wireless, ADSL, Routers, Switches, IP Cameras, Powerline Adapters, Print Servers, Media Converters and Network Adapters for Global end-users.
Based on the confidence of tens of millions of customers, TP-LINK is now growing to become one of the most competitive providers of networking products with aspirations of becoming one of the top 3 networking brands and striving for a larger global market share, while further advancing in the world of networking to better serve our most valued customers with a product that makes their lives easier.
Omada 1M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connections SPEC: Up to 1 m Distance
69,00 KM
Direct Attach, 1 m, Da, 60 mjeseci(a), Serijski broj
Rasprodato
Nema na zalihi
Compare| Cable Functionality | Direct Attach |
|---|---|
| Dužina kabela | 1 m |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.334 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.95 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4897098682814 |
