Mercusys Halo H47BE (2-Pack) BE9300 Whole Home Mesh Wi-Fi 7 System, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2880 Mbps at 5 GHz + 5760 Mbps at 6 GHz, Internal Antennas, 3x 2.5 Gbps Port (WAN/LAN auto-sensing), MLO, 4096-QAM, OFDMA, EHT160 on 5GHz, EHT320 on 6GHz
Mercusys Halo H47BE (2-Pack) BE9300 Whole Home Mesh Wi-Fi 7 System, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2880 Mbps at 5 GHz + 5760 Mbps at 6 GHz, Internal Antennas, 3x 2.5 Gbps Port (WAN/LAN auto-sensing), MLO, 4096-QAM, OFDMA, EHT160 on 5GHz, EHT320 on 6GHz
549,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Router/Range Extender/Access Point, Wi-Fi + LAN, up to 2.5 Gbps RJ-45, IEEE 802.11be 6 Gh, up to 5760 Mbps
IEEE 802.11be 5 Gh, up to 2880 Mbps
IEEE 802.11be 2.4 Gh, up to 688 Mbps, WPA-PSK
WPA2-PSK
WPA3-SAE
1 na zalihi
Compare| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
|---|---|
| Podržana brzina | Wi-Fi + LAN |
| WAN | up to 2.5 Gbps</b> RJ-45 |
| Wireless Networking | IEEE 802.11be 6 Gh, up to 5760 Mbps<br/>IEEE 802.11be 5 Gh, up to 2880 Mbps<br/>IEEE 802.11be 2.4 Gh, up to 688 Mbps |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA3-SAE |
| LAN | 3 x up to 2.5 Gbps RJ-45 |
| Line Modulation Type | 4096QAM |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 <br/>IEEE 802.11r <br/>IEEE 802.11k <br/>IEEE 802.11v <br/>IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E <br/>IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>UDP<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>TCP |
| Application Layer | HTTP <br/>HTTPS <br/>DHCP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Router Features | Web Interface <br/>Tri-Band <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>DHCP Server <br/>Access Point Mode |
| Vrsta | Vanjski |
| Dodaci | Brzi priručnik<br/>2 x Power Adapters |
| Kabeli | LAN Cable |
| LAN/WAN | 3 (RJ-45) |
| Napajanje | Vanjski |
| Širina (mm) | 123 mm |
| Visina (mm) | 103 mm |
| Dubina (mm) | 103.5 mm |
| Boja | White |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 170 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Neto težina (kg) | 0.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 6957939001681 |
