Media Filter TP-Link MC200CM, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switching power adapter, chassis mountable
Media Filter TP-Link MC200CM, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switching power adapter, chassis mountable
79,00 KM
Gigabit Multi-Mode Media Converter, 94.5 mm, 27 mm, 73 mm, FCC, CE
Rasprodato
Nema na zalihi
Compare| Abbreviated Description | Gigabit Multi-Mode Media Converter |
|---|---|
| Width (mm) | 94.5 mm |
| Height (mm) | 27 mm |
| Depth (mm) | 73 mm |
| Certifications | FCC, CE |
| Local Area Network Architecture | Fibre Channel <br/>Gigabit Ethernet |
| Status Indicator | Activity Status |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.4 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 8 kg |
| Packs in Box | 30 |
| Economic operator in EU / authorized representativ | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address |
