LOGITECH G502 Corded Gaming Mouse – HERO – BLACK – USB – EER2
LOGITECH G502 Corded Gaming Mouse – HERO – BLACK – USB – EER2
209,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Vanjski, Wired, USB, 11, Programmable
Nema na zalihi
Compare| Vrsta | Vanjski |
|---|---|
| Tehnologija spajanja | Wired |
| Sučelje | USB |
| Broj tipki | 11 |
| Button Function | Programmable |
| Mouse Sensor | HERO |
| Max&Min rezolucija | 100 dpi</br>16000 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Max. Movement Speed | 400 in/s |
| Maximum Acceleration | 40 g |
| Response Rate | 1000 Hz |
| Značajke | Sensitivity Switching</br>Teflon Feet</br>Built-in memory</br>Adjustable weight</br>Hyper-Fast Scrolling</br>RGB lighting</br>Rubberized thumb grip</br>Braided Cable</br>Custom Game Profiles |
| Kompatibilnost | PC |
| Operativni sustavi | Chrome OS <br/>Microsoft Windows 7 or Later <br/>Apple Mac OS 10.11 ili noviji |
| Boja | Crna |
| Dužina kabela | 2.1 m |
| Dubina (mm) | 40 mm |
| Visina (mm) | 173 mm |
| Širina (mm) | 53 mm |
| Težina | 0.121 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 116 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.25 kg |
| Neto težina (kg) | 0.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 225 mm |
| Širina kutije (mm) | 124 |
| Visina kutije (mm) | 187 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.1294 kg |
| Težina kartona | 0.04 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206080263 |





