Lenovo ThinkStatio P3 Gen2, Intel Core Ultra 7 265 vPro, 2×16 GB DDR5-5600MT/s, 1 TB SSD M.2, NVIDIA RTX A1000 8GB GDDR6, Front: 4x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x Mic, 1x Head/Mic, Back 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, Line Out, 750W, W11Pro, 3Yr
Lenovo ThinkStatio P3 Gen2, Intel Core Ultra 7 265 vPro, 2×16 GB DDR5-5600MT/s, 1 TB SSD M.2, NVIDIA RTX A1000 8GB GDDR6, Front: 4x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x Mic, 1x Head/Mic, Back 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, Line Out, 750W, W11Pro, 3Yr
3.789,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
ThinkStation, ThinkStation P3 Tower Gen 2, Workstation, Tower, Tipka za napajanje
Nema na zalihi
Compare| Serija | ThinkStation |
|---|---|
| Model | Nvidia RTX A1000 |
| Vrsta | Workstation |
| Format | Integriran |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje |
| Skraćeni opis | ThinkStation P3 Gen2 |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 Processor 265 |
| CPU količina jezgri | 20 |
| Broj threadova | 20 |
| CPU podnožje | Socket 1851 |
| CPU količina | 1 |
| CPU Max. količina | 1 |
| L2 cache | 36 MB |
| CPU cache | 30 MB |
| Neural Processing Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Chipset | Realtek ALC623-CG |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| P-core količina | 8 |
| E-core količina | 12 |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije | 5600MHz(PC5-44800) |
| Provjera pogrešaka | ECC, non-ECC |
| Kapacitet memorije | 32 GB |
| Max. kapacitet memorije | 256 GB |
| Količina utora | 4 |
| Značajke memorije | Two DDR Channels <br/>Unbuffered |
| Integriran | <b>Storage Controller:</b><br/>Supports: Level 0, Level 1, Level 10, Level 5<br/>SATA III-600 <br/><b>Storage Controller:</b><br/>Supports: Level 0, Level 1, Level 5<br/>PCIe NVMe <br/><b>Storage Controller:</b><br/>PCIe NVMe 5.0 x 4 (M.2)<br/><b>Storage Controller:</b><br/>PCIe NVMe 4.0 x4 (2 x M.2)<br/> |
| Plug-in-card | <b>Wi-Fi Controller:</b><br/>M.2<br/> |
| SSD | 1 TB, M.2 Form Factor |
| Grafička kartica | 1 |
| VRAM tip | VRAM |
| VRAM kapacitet | 8 GB |
| Audio standard | HD audio |
| Audio izlaz | 3 (3.5-mm minijack) |
| Zvučnika | 1 |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 750 W |
| LAN Chipset | Intel i219LM |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 1 |
| M.2 Slot Quantity | 4 |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| USB 2.0 | 2 (USB Type-A) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB Type-A) |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB Type-A) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB Type-C) |
| HDMI 2.1 | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort 1.4 | 2 |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | 1; |
| Max. Napajanja | 1 |
| Boja | Crna |
| Postavljanje | Desktop |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 10 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 10 % |
| Max. radna visina | 3048 m |
| Max. visina pohrane | 12192 m |
| Standardi zaštite | MIL-STD-810H |
| Visina (mm) | 415 mm |
| Dubina (mm) | 415 mm |
| Širina (mm) | 180 mm |
| Težina | 14.38 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 370 mm |
| Bruto težina (kg) | 16 kg |
| Neto težina (kg) | 14.38 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 16 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |



