UX5406SA-PZ278X/W11P/14″/U7 258V/32GB/1TB/2YW
Laptop ASUS Zenbook S 14; UX5406SA-PZ278X
3.989,00 KM
iznosi:
0,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
UX5406SA-PZ278X/W11P/14″/U7 258V/32GB/1TB/2YW…
Dostupno još : 10
S : 0
10 na zalihi
Compare| CPU brand | Intel |
|---|---|
| OS | Windows 11 Pro |
| CPU tip | Ultra 7 |
| CPU model | 258V |
| CPU brzina [GHz] | 2.2 |
| CPU Turbo Brzina [GHz] | 4.8 |
| Core | 8 |
| L2 Cache | 8 |
| L3 Cache | 12 |
| Memorija [GB] | 32 |
| Konfiguracija memorije | on-board |
| Takt memorije [MHz] | 5600 |
| Memorijski utor | LPDDR5x |
| Max. količina memorije [GB] | 32 |
| Zaslon | 14" |
| Vrsta zaslona | TouchOLEDGlossy120Hz |
| Omjer | 16:10 |
| Rezolucija | 2880×1800 ¸ |
| Svjetlina zaslona[nits] | 400 |
| Naziv rezolucije | 3K |
| SSD[GB] | 1024 |
| Vrsta SSD-a | M.2 PCIe NVMe |
| VGA brand | Intel |
| VGA model | Intel Arc Graphics |
| VGA memorija [GB] | – |
| Povezivost | Wi-Fi 7Bluetooth 5.4802.11be |
| Masa [kg] | 1.2 |
| Video kamera | FHD 1080pIR |
| Boja | Bijela |
| Baterija - tip | Li-Ion |
| Baterija - broj ćelija | 4 |
| Baterija - Kapacitet (Wh) | 72 |
| Dodaci | Backlit keyboardOlovka u paketuSleeveAdapter USB-C to RJ45 |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| HDMI | 1 |
| Audio In/Out | 1 |
| Tip USB Type-C | Power Delivery |
| Thunderbolt 4 | 2 |
| USB 3.2 | 1 |
| USB Type-A SS 10 Gbit/s | 1 |
