Specifikacije
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
|---|---|
| Pack Length (mm) | 1 mm |
| Pack Width (mm) | 1 mm |
| Pack Height (mm) | 1 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 1 |
309,00 KM
* Izračun je informativnog karaktera i realizuje sa MKO Mikrofin. Potrebna minimalna dokumentacija Lična karta, CIPS i dokaz o primanjima (Zadnji ček od penzije ili 3 platne liste)
Oživite uspomene u trenu uz KODAK Mini Shot 3 Retro – kombinaciju digitalnog fotoaparata i instant štampača! Fotografišite i odmah dobijte kvalitetne fotografije u retro stilu, uz garanciju od 24 mjeseca za bezbrižno uživanje. Neka svaka fotografija bude jedinstveni trenutak koji ćete zauvijek čuvati.
20 na zalihi
Compare| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
|---|---|
| Pack Length (mm) | 1 mm |
| Pack Width (mm) | 1 mm |
| Pack Height (mm) | 1 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 1 |
Select at least 2 products
to compare